oferta

InstAholic Plus

Indywidualne konsultacje

Spotkanie online (komunikator Facebook lub Skype) lub spotkanie w dogodnym miejscu wybranym przez Klienta przy kawie (miasto Łódź). Koszt 1 godziny konsultacji to 130 zł netto, natomiast pakiet 5 godzin to 500 zł netto.

O czym będziemy rozmawiać? Podczas konsultacji Ty wybierasz temat rozmowy. Ty wybierasz problem, z którym nie możesz sobie poradzić. Zachęcam jednak aby przygotować się do rozmowy wypisując listę pytań. Warto wcześniej podesłać www Twojej strony abym mogła zdiagnozować problem lub dokonać wstępnej analizy.

Wypełnij formularz, aby wstępnie nakreślić problem czy temat rozmowy.

 

Szkolenia szyte na miarę

Tematyka m.in.: z zakresu sprzedaży, marketingu, nowoczesnych technik reklamy, social media, PRu, sztuki negocjacji handlowych, rekrutacji pracowników itp. To Ty wybierasz temat szkolenia. Ja po konsultacji z Tobą przygotowuję szkolenie szyte na miarę Twoich potrzeb i potrzeb Twoich pracowników. Podczas konsultacji online ustalamy cel szkolenia, który chcesz osiągnąć Ty oraz Twoi pracownicy. W cenie jest wstępna konsultacja online abym mogła przygotować się do szkolenia.

Jak to wygląda w 3 krokach:

KROK 1

KONSULTACJA ONLINE PRZED SZKOLENIEM

ustalamy szczegóły szkolenia (właściwy temat, datę, miejsce jeśli nie było to doprecyzowane wcześniej)

ustalamy cel szkolenia

ustalamy dodatkowe opcje/techniki/szczegóły szkolenia, które mają się pojawić podczas jego trwania (np. analiza mocnych stron pracowników, analiza SWOT, integracja zespołu, wyłonienie lidera zespołu)

KROK 2

SZKOLENIE

dzień szkoleniowy to 6h

KROK 3

KONSULTACJA ONLINE PO SZKOLENIU

odpowiedzi na dodatkowe pytania

(pytania wysyłane są na mój adres mailowy do 7 dni po szkoleniu)

Cena zależy od liczby uczestników: do 6 uczestników to 300 zł netto / 1 uczestnik ; cena powyżej 6 uczestników to 250 zł netto / 1 uczestnik

 

Social Media

Prowadzenie FunPage. Trzeba to powiedzieć: media społecznościowe przejęły kontrolę nad Internetem. W dzisiejszych czasach stanowią potężne narzędzia do promocji w sieci marki, firmy, budowania wizerunku i relacji z Klientem. Kluczem jest stały kontakt z Klientem, więź, budowanie relacji, która nie będzie incydentalna ale trwała.

Wszystkie grafiki są po stronie Klienta. Jeśli chcesz aby grafiki były po naszej stronie zapytaj  nas o to :)

 

Współpraca z blogerkami

DLA BLOGEREK:

Współpracujemy z ponad 100 blogerkami z Polski a nasza baza z każdym dniem się powiększa.

Wszystkie blogerki zainteresowane współpracą z nami prosimy o kontakt na adres gosia@marketingline.pl

Prosimy o opisanie Waszego zakresu zainteresowań, link do Waszego BIO, do profili na Instagramie i Facebooku, do Bloga, który prowadzicie.

Z wybranymi, skontaktujemy się w celu omówienia współpracy polegającej na testowaniu produktów firm, z którymi my współpracujemy.

Zapraszamy!

 

DLA FIRM:

Cena za każdy miesiąc współpracy 1000 zł, współpraca dotyczy 5 blogerek. W cenie jest konsultacja online gdzie ustalamy jaki efekt chce osiągnąć Klient (promocja nowych produktów, test produktów itp.). Produkty barterowe dla blogerek są po stronie Klienta. Należy się liczyć z ewentualnym negatywnym lub neutralnym wpisem na blogu blogerki.

 

 

Jak to wygląda w 3 krokach:

KROK 1

KONSULTACJA ONLINE PRZED WSPÓŁPRACĄ

ustalamy szczegóły współpracy (jakie produkty powinny przetestować blogerki, omaiwamy produkty, grupę docelową, efekt jaki chce osiągnąć klient)

ustalamy cel współpracy np. liczba recenzji/liczba wpisów na Instagramie

ustalamy dodatkowe opcje/szczegóły współpracy, które mają się pojawić podczas jej trwania (np. spotkanie blogerek z makijażystą marki, omówienie nowych produktów wprowadzanych przez firmę, ocena blogerek)

KROK 2

SPOTKANIA Z BLOGERKAMI

dzień spotkania to zazwyczaj sobota, spotkanie trwa ok 6h

KROK 3

RECENZJE BLOGEREK

raport po spotkaniu, linki do recenzji

(czas na ukazanie się recenzji na blogach/social media blogerek uzależniony jest od testowanych produktów, może trwać nawet 30 dni)

Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą współpracować z blogosferą z m.in.: z branży fashion, beauty, makeup, farmaceutycznej, spożywczej.

Zapraszamy

Zespół MarketingLine 

ZAUFALI MOJEJ WIEDZY

Firmy z którymi mam, oraz miałam przyjemność współpracować.

 

#MARKETINGLINE